FAQ по мікроінверторам

Запитання, які задають найчастіше

 

  • Запитання 1: Чи працює він з акумуляторними батареями ?

Зображення може містити: текст «Panel of AC distribution μ AC string cable Ground Single phase Neutral .... Circuit breaker breaker w Meter»

Відповідь: Ні. Мікроінвертори це звичайні мережеві інвертори (On-Grid), що працюють лише при наявності Мережі загального користування. Вони працюють без акумуляторних батарей, віддаючи всю вироблену електроенергію на власні потреби і в Мережу (в разі створення надлишків електроенергії).

 

  • Запитання 2: Чи допускають вони перенавантаження по потужності?

Зображення може містити: смужки, текст «дапазон напруг MPPT робочий дапазон напруг максимальна вхдна напруга напруга запуску максимальний льний вхдний струм макси 16B-55B 16B-55B 60B 22B 14.8Ax4»

Відповідь: Так. Як для будь-якого мережевого інвертору, мікроінвертору потрібно забезпечити дві основні умови по підключенню фотомодулів.

Потрібно на кожен вхід по підключенню фотомодулів забезпечити виконання таких умов:

а) максимальна напруга на фотомодулі не повинна перевищувати допустиме значення

б) щоб максимальний струм на вході не перевищував допустиме значення.

Наприклад. Мікроінвертор 1кВт має 4шт входи по підключенню фотомодулів. На кожен вхід може бути під”єднана одна панель. Кожен вхід допускає:

вхідну напругу : до 60В постійного струму

 

вхідний струм : до 10А

Якщо Ваш #фотомодуль задовільняє цим вимогам, ви його можете під’єднувати до мікроінвертора, не залежно від того, якої він потужності.

Слід також пам’ятати про економічну доцільність перенавантажень по потужності сонячного масиву, і що надмірне перенавантаження не приносить економічного ефекту.

 

 

  • Запитання 3. Як обмежувати генерацію, якщо не оформлений “зелений” тариф?

Немає опису світлини.

Відповідь: Для обмеження генерації в разі її перебільшення над споживанням, існують спеціальні контролери, котрі контролюють струми перетоків (в Мережу). Ці контролери вимірюють струм напруги змінного струму, що надходить в Мережу, і в разі перевищення генерації над споживанням, дають команду мікроінверторам зменшити виробіток електроенергії.

 

  • Запитання 4. Який контроль за роботою станції передбачено?

Зображення може містити: текст

Відповідь: Дистанційний моніторинг реалізовано за допомогою протоколів Zigbee та Wi-Fi. Модуль контролю збирає дистанційно інформацію з інверторів (по ZigBee) та передає через мережу Інтернет (по wi-fi) на Сервер виробника. Звідти користувач може отримати всю необхідну інформацію з будь-якої точки Світу. Доступна інформація про поточний стан системи, включаючи роботу кожного мікроінвертора та виробіток кожного фотомодуля. Також зберігаються всі статистичні дані протягом всього періоду роботи станції.

 

  • Запитання 5. Скільки контролерів #mppt в мікроінверторі?

Немає опису світлини.

Відповідь: В 1кВт мікроінверторах 4шт входи #мррт. Це значить, що кожна панель працює незалежно від інших, може мати відмінну орієнтацію чи кут нахилу. Всі панелі можуть мати відмінні характеристики, мати різну потужність і можуть бути різних виробників.

Наявність незалежних входів дозволяє використовувати кількість панелей, меншу від чотирьох.

 

 

  • Запитання 6. Як під’єднуються мікроінвертори?

Зображення може містити: одна або кілька осіб та у приміщенні

Відповідь: мікроінвертори під’єднуються до шин напруги змінного струму 230/400В АС 50Гц. Під”єднання можливе звичайним кабелем типу ВВГ (рекомендовано ВВГнг). В залежності від проєкту, може знадобитися прокладання в металевому кабельному рукаві (в місцях проходження по дерев’яним конструкціям та горищам) або в земляній гофрі (при прокладання в землі).

Для підключення панелей #мікроінвертори мають на входах роз”єми типу #МС4. Для підключення до змінного струму використовується спеціалізована шина (входить в комплект постачання) АС, що має герметизовані роз’єми і дозволяє під’єднувати паралельно до 20шт мікроінверторів.

Ми займаємося продажем і установкою мікроінверторов. Мікроінвертори є найбільш передовими і надійними пристроями на ринку для всіх житлових і комерційних застосувань.

Контакти

вул. Ризька, 73-Г, Київ, Україна

Замовити зворотній дзвінок